pondělí 23. února 2015

My Daily Makeup Routine


Dneska tu pro tebe mám tutoriál na denní líčení, které já využívám opravdu skoro každý den. Toto líčení se dá využít i jako večerní. Pojď se podívat, jak na to!

1. krok- Očista a hydratace pleti
- Jako první věc, co udělám hned po probuzení, je očištění pleti. Používám micelární vodu Bioderma Sensibio. Po důkladném vyčištění aplikuji krém, který je také od Biodermy- Hydrabio Legére a je určený pro suchou pleť. Právě v zimních měsících je moje pleť trošku více vysušená a tento krém jí dokáže dostatečně hydratovat.

2. krok- Makeup
- Vrháme se na pleť a jako první používám bázi pod makeup, která podtrhne jeho výdrž. Poté následuje samostatný makeup, který aplikuji pomocí stipple brushe do pleti. Nejvíce jsem si oblíbila drogérkový makeup od značky Dermacol, 24h long-lasting, který krásně kryje a sjednocuje pleť a navíc na pleti krásně drží!
- Drobné nedokonalosti zakryji korektorem, který také nanesu na kruhy pod očima.
- Na závěr pomocí houbičky nanesu pudr do okolí oči a poté štětcem na celou pleť a makeup pořádně zafixuji a zmatním. Opět používám pudr od Dermacol, který vytváří nádherný sametový finish!


3. krok- Oči
- Na oči jsem si velmi oblíbila gelové linky od Maybelline, které jsou sytě černé a na víčkách drží jako přibyté. Nanáší se pomocí štětečku, což začátečníkům zabere poněkud dost času, než se se štětečkem naučí pracovat. Ale všechno jde, když se chce. A myslím, že u těchto linek se to opravdu vyplatí.
- Linky ještě zvýrazním řasenkou od značky Moje, která je z řady Best a je skvělá díky svému kartáčku, který řasy krásně prodlouží, rozčeše i zahustí.
- Drobné přetahy otřu pomocí vatové tyčinky a celé víčko opatrně zapudruji, čímž dosáhnu toho, že se mi během celého dne ani linky ani řasenka neobtiskne.

4. krok- Obočí
- Spousta dívek si myslí, že úprava obočí je zbytečná. Právě naopak- obočí nám dotváří celkový výraz obličeje, takže je nutné na něj nezapomínat. Moje nejoblíbenější metoda úpravy obočí je pomocí stínů, které vytvoří přirozeně vypadající vzhled. Velmi ráda používám paletku Famous Brow Addict Kit nebo Makeup Revolution Focus & Fix Brow Kit.
- Drobné přetahy opět opravím pomocí vatové tyčinky.

5. krok- Rty
- Na rty jsem si velmi oblíbila Lip Butter od Astoru, které nádherně hydratuje poměrně dlouho a krásně osvěží i barvu vašich rtů.


Už jen učesat a můžeme vyrazit! A jaká je tvá denní rutina? 

Žádné komentáře:

Okomentovat