neděle 25. října 2015

Korzet jako erotické prádlo?

Spousta žen, když se řekne korzet, si představí nepohodlný korzet, který se vzadu stahuje a bere se většinou pod společenské šaty. Vyzdvihuje ženské přednosti a někdy to opravdu vypadá naprosto neodolatelně. Ovšem tyto korzetu nemusí být zrovna dvakrát pohodlné. Na trhu můžeš najít i jiné typy korzetů- jako například ty erotické, které ti mohou příjemně osvěžit partnerský sexuální život.

Jeden z korzetů jsem vyzkoušela právě z internetového sexshopu, který nabízí nejen spodní prádlo, ale i erotické pomůcky a spoustu dalších vychytávek.


Tento romantický korzet s květinovou výšivkou a s tanga kalhotky se stejným vzorem dokáže spolu s podvazkovými punčochami zamotat tvému partnerovi hlavu. Jemně vyztužená podprsenka a kostice korzetu vytvaruje pěknou ženskou postavu. Ramínka korzetu jsou posuvná, takže si každá žena najde tu pravou délku. Lehce průhledná tanga jemně poodhalí tvůj zadeček a přirození, ovšem vše důležité zůstává skryto pod květinovým vzorem. Podvazky se připínají na úchyty, které najdeš na korzetu. 


Co se týče materiálu, korzet se skládá z 80% z polyamidu, z 10% z viskózy a z 10% z elastanu. Vyprat si ho můžeš pouze v černobílé barvě, která ale určitě nikoho neurazí. Velikost si vybere určitě každá žena, je dostupný totiž ve velikostech 75B/C, 80B/M, 80C/M, 85C/L, 85D/XL.


Musím říct, že tento jemný korzet je velmi pohodlný a vzor opravdu uspokojí každou ženu. Podvazkové punčochy jsou též velmi pohodlné a navíc i krásně prodlužují nohy. Jsou zakončeny jemnou krajkou, která odvede pozornost i od problematických partiích ženského těla. 


Jediné, co mě osobně nevyhovovalo, byla vyztužená podprsenka. Jelikož nejsem zrovna obdařena v oblasti poprsí, ocenila bych podprsenku více vyztuženou a také více zpevněnou. Na druhou stranu je toto ideální pro ženy, které zase mají nahoře více materiálu. Pro ně tento korzet bude ideální, protože podprsenka je nebude nijak omezovat a také pro ně bude velmi pohodlná.

Co by určitě mohla doporučit, tak je tento sexshop. Nejen proto, že nabízejí široký sortiment věcí od spodního prádla přes erotické pomůcky, nebo dokonce i masážní oleje a spoustu dalších, ale komunikace s tímto e-shopem je velmi rychlá, příjemná a dokonce i originální. Balíček přišel totiž v papírovém obalu s ručně namalovaným srdíčkem, což velmi oceňuji, jelikož většina internetových e-shopů posílají zboží v klasických hnědých krabicích. Toto gesto je sice velmi zanedbatelné, ale vždy potěší. V balíčku jsem také našla dva vzorky kondomů a jeden vzoreček lubrikačního gelu spolu s vizitkou s kontaktem. Rozhodně si tuto vizitku ponechám, jelikož to určitě nebylo naposledy, co jsem tento e-shop zvolila pro výběr erotického prádla.

Žádné komentáře:

Okomentovat